فروشگاه اینترنتی فروش هزار

فروشگاه جامع تحقیقات , مقالات , کتاب ها , پروژه های دانشگاهی , دانلود فیلم و سریال

تلفن تماس جهت سفارش فایل مورد نظر شما که در سایت وجود ندارد

اطلاعیه فروشگاه

موسسه کاریابی جوان ایرانی : برای ثبت نام با شماره 09334817846 تماس حاصل فرمایید

مهندسی رمزنگاری

مهندسی رمزنگاری

مترجم: احد درفشی
نویسنده: نیلز فرگوسن، بروس اشنایر، تادایوشی کونو

تعداد صفحات : 60

بیشتر کتابها در مورد اینکه رمزنگاری چیست صحبت کرده اند و اغلب کل مطالب مربوط به رمزنگاری در آنها پوشش داده شده است. اینکه طرحهای رمزنگاری حال حاضر چه چیزهایی هستند و پروتکلهای رمزنگاری چگونه بوجود آمدند مانند SSL/TSL و کارکرد آنها. مانند کتاب قبلی بروس اشنایر، رمزنگاری کاربردی. این چنین کتابهایی به عنوان مرجعی در خدمت کسانی است که می¬خواهند با رمزنگاری کار کنند. اما کتابهایی این چنین یک گام از نیازهای مهندسین رمزنگاری و امنیت را که در عمل به آن احتیاج است را در خود ندارند. مهندسین رمزنگاری و امنیت می خواهند بدانند که چگونه پروتکلهای رمزنگاری حال حاضر کار می کنند و نحوه استفاده آنها را بدانند.
برای دانستن چگونگی استفاده از رمزنگاری، باید یاد بگیرید که چگونه مانند یک رمزنگار فکر کنید. این کتاب به شما کمک می کند تا به این هدف برسید. این کار را با غوطه ور ساختن شما در این زمینه انجام خواهیم داد. بجای اینکه بطور گسترده در مورد تمام پروتکل¬های رمزنگاری صحبت کنیم، عمیقا در طراحی و تجزیه و تحلیل خاص پروتکلها شیرجه می زنیم. دست در دستان شما همراه شما خواهیم بود تا در مورد چگونگی طراحی پروتکلهای رمزنگاری آشنا شویم. در مورد دلیل تصمیم گیریهای طراحی که انجام داده ایم آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت و به مشکلات بالقوه طول مسیر اشاره خواهیم کرد.
با یادگیری اینکه چگونه همانند یک رمزنگار فکر کنید، خواهید آموخت که چگونه به یک کاربر باهوش رمزنگاری تبدیل شوید. قادر خواهید بود تا به ابزارهای رمزنگاری موجود نگاهی بیندازید و نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید. همچنین به درک بهتر چالشهای موجود در رمزنگاری خواهیم پرداخت و به چگونگی غلبه بر این چالشها فکر خواهیم کرد.
همچنین این کتاب به عنوان دروازه ای برای یادگیری امنیت کامپیوتر می باشد. در بسیاری جهات امنیت کامپیوتر یک مجموعه سطح بالایی از رمزنگاری است. امنیت کامپیوتر و رمزنگاری در مورد طراحی و ارزیابی اشیاء (سیستمها و الگوریتمها) می باشند تا هنگامی که دشمن حضور پیدا می کند به شیوه های خاصی رفتار کنند. در این کتاب به شما خواهیم آموخت که در زمینه رمزنگاری چگونه به دشمن فکر کنید. زمانیکه شما همانند دشمنان فکر کنید، می توانید همان طرز فکر را به امنیت سیستمهای کامپیوتری اعمال کنید.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
mohandesi-ramzgozari_1805041_6707.zip464.2k